Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gimnazjaliści z „Jedynki” bawili się na festynie


sliderW piątek, 17 czerwca na obiektach Gimnazjum nr 1 z inicjatywy Rady Rodziców odbył się festyn. Pomimo niepewnej i wietrznej aury przed szkołą stawili się licznie gimnazjaliści, nauczyciele oraz pracownicy szkoły.

Sprzedam Piec


Uczniowie mogli sprawdzić się w wielu specjalnie przygotowanych dyscyplinach, m. in. w rzutkach, jeździe szybkiej na rolkach, komponowaniu bukietów kwiatowych, robieniu sałatek, przeciąganiu liny czy też udzielaniu pierwszej pomocy. Największym powodzeniem cieszyły się oczywiście atrakcje o charakterze sportowym, a wśród nich te, w których współzawodniczyli uczniowie i nauczyciele – mecz piłki nożnej oraz bicie rekordu w ilości osób na skrzyni. Uczestnicy imprezy mogli także skorzystać z porad dietetycznych oraz zielarskich, a także posilić się potrawami z grilla.

RK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Gimnazjalistka
Gimnazjalistka
4 lata temu

Najlepsza szkoła w Mławie! 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x