Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Gimnazjaliści z „Jedynki” bawili się na festynie


sliderW piątek, 17 czerwca na obiektach Gimnazjum nr 1 z inicjatywy Rady Rodziców odbył się festyn. Pomimo niepewnej i wietrznej aury przed szkołą stawili się licznie gimnazjaliści, nauczyciele oraz pracownicy szkoły.

KSP Mława nabór

Uczniowie mogli sprawdzić się w wielu specjalnie przygotowanych dyscyplinach, m. in. w rzutkach, jeździe szybkiej na rolkach, komponowaniu bukietów kwiatowych, robieniu sałatek, przeciąganiu liny czy też udzielaniu pierwszej pomocy. Największym powodzeniem cieszyły się oczywiście atrakcje o charakterze sportowym, a wśród nich te, w których współzawodniczyli uczniowie i nauczyciele – mecz piłki nożnej oraz bicie rekordu w ilości osób na skrzyni. Uczestnicy imprezy mogli także skorzystać z porad dietetycznych oraz zielarskich, a także posilić się potrawami z grilla.

RK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Gimnazjaliści z „Jedynki” bawili się na festynie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Gimnazjalistka
Gość

Najlepsza szkoła w Mławie! 🙂

wpDiscuz