Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

Święto Przedszkolaka w Szkole Podstawowej w Dzierzgowie


DSCN4781Tuż przed zakończeniem roku szkolnego, dnia 15 czerwca 2016 r.  dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Dzierzgowie obchodziły ŚWIĘTO PRZEDSZKOLAKA.

Słoneczne ogrody Mława

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do występów dzieci, które przygotowują przedstawienia dla swoich rodziców. Jednak tego dnia wszystko było inaczej.

Rodzice chcąc sprawić swoim pociechom ogromną niespodziankę, wcielili się w rolę aktorów i przygotowali spektakl, pt. „Czerwony Kapturek”.  W przedstawieniu można było obejrzeć groźną Czarownicę i krzyczącą Księżniczkę, głodnego Wilka, rozśpiewanego Smoka, pięknego Królewicza i wesołego Krasnoludka, zakochanego Narratora, zaczarowaną Żabę, zdenerwowane Drzewo, roztańczonego Czerwonego Kapturka oraz roztropną Babcię.

Przedszkolaki obejrzały występ z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwały kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie.

Całe przedstawienie było przygotowane bardzo profesjonalnie. Kostiumy, scenografia, a szczególnie gra aktorska wzbudziły wśród najmłodszej publiczności ogromny zachwyt. Przedszkolaki były bardzo dumne ze swoich rodziców – aktorów.

Na koniec dzieci otrzymały upominki przygotowane przez rodziców.

źródło i foto: SP w Dzierzgowie

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500