Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

Rock, metal, Hip-hop oraz covery przebojów z lat 60,70, 80 rozbrzmiewały w parku miejskim


sliderW niedzielne popołudnie licznie zgromadzona w parku miejskim publiczność wysłuchała koncertów w wykonaniu zespołu  Omni mOdO oraz muzyków z projektu „Nie przejdziemy do historii”  

Słoneczne ogrody Mława

Na scenie jako pierwszy wystąpił laureat Rokowań 2015 zespół Omni mOdO z Poznania.

Muzycy dali bardzo fajny koncert. Był rock,  metal i hip-hop, nie zabrakło elektroniki i improwizacji. Wokalista zespołu świetnie nawiązywał kontakt z publicznością.

Słuchaczom szczególnie  podobała się ich wersja znanej piosenki Krzysztofa Klęczona „Nie przejdziemy do historii” i utwór „Gdzie są moje pieniądze”.

W dalszej części publiczność miała możliwość podziwiać występy muzyków z projektu „Nie przejdziemy do historii”.

Ci, którzy uwielbiają klimaty lat 60,70, 80 nie zawiedli się. Artyści zaprezentowali znane przeboje, takie jak chociażby „Biała flaga”, “Sen o Warszawie”, “Jaskółka” czy “Dni których nie znamy” w zupełnie nowych zaskakujących aranżacjach. Mławska publiczność gorąco oklaskiwała występy muzyków.

RK

« 1 z 3 »

 

 

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
megi

Naprawdę bardzo fajny koncert 🙂