Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Starostwo Powiatowe Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Wypadek w okolicach Załęża. Ranne 4 – letnie dziecko


wypadek ZałężeTrwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku, do którego doszło 17 czerwca ok. godz. 17:00 na drodze relacji Załęże – Nowa Wieś Wielka. W zdarzeniu ranna została 4 – letnia dziewczynka.

Słoneczne ogrody Mława

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Renault Megane, 39 –letni mieszkaniec pow. nidzickiego, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. W samochodzie przewoził swoją 4- letnią córkę. Następnie zabrał ranne dziecko do domu a samochód odholował z miejsca zdarzenia, nie powiadamiając służb ratunkowych. Centrum powiadamiania ratunkowego zawiadomiła anonimowa osoba. Interweniujący patrol policji z Nidzicy, odnalazł uczestników zdarzenia na terenie gm. Janowiec Kościelny. Ranne dziecko zostało przewiezione do szpitala w Olsztynie. Podczas policyjnej interwencji, ojciec dziecka był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna nie był w stanie poddać się badaniu alkotestem. Pobrano mu krew do badań. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło i foto: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Małgosia

Frajer zero myslenia