Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Windyki. Auto dachowało, kierowca w szpitalu


wypadek Windyki 1Mławska policja ustala przyczyny wypadku drogowego, w którym ranny został 21- letni mieszkaniec pow. nidzickiego. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 19 czerwca, chwilę po północy, w miejscowości Windyki.

KSP Mława nabór

Jak wynika z wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki VW Bora, 21- letni mieszkaniec pow. nidzickiego, jadąc w  kierunku Mławy, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze a następnie do rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust. Samochód dachował i uderzył w drzewo. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala w Mławie na obserwację. Był trzeźwy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło i foto: KPP Mława

wypadek Windyki 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz