Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Windyki. Auto dachowało, kierowca w szpitalu


wypadek Windyki 1Mławska policja ustala przyczyny wypadku drogowego, w którym ranny został 21- letni mieszkaniec pow. nidzickiego. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 19 czerwca, chwilę po północy, w miejscowości Windyki.

Słoneczne ogrody Mława

Jak wynika z wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki VW Bora, 21- letni mieszkaniec pow. nidzickiego, jadąc w  kierunku Mławy, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze a następnie do rowu, gdzie uderzył w betonowy przepust. Samochód dachował i uderzył w drzewo. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala w Mławie na obserwację. Był trzeźwy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło i foto: KPP Mława

wypadek Windyki 2

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500