Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Krośnice. Drzewo przygniotło samochód. Aktualizacja


sliderW dniu wczorajszym, na leśnym odcinku drogi wojewódzkiej 615 Mława – Ciechanów na wysokości miejscowości Krośnice przewracające się drzewo spadło na samochód osobowy marki Audi. Jedną osobę strażacy musieli uwolnić z przygniecionego drzewem auta. Obydwie osoby jadące autem trafiły do szpitala.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 16:43. W miejscowości Krośnice gm. Stupsk silny wiatr przewrócił drzewo, które uderzyło w samochód osobowy. Do zdarzenia wyjechał 1 zastęp JRG Mława, zastęp OSP Stupsk i zastęp OSP Rosochy. Strażacy uwolnili jedną osobę zakleszczoną w aucie, obie osoby poszkodowane przekazano dwom obecnym na miejscu zdarzenia zespołom ratownictwa medycznego. Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia, kierując ruchem. Okoliczności zdarzenia ustala obecna na miejscu policja – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 10.06.2016

– Jak wynika z ustaleń, na przejeżdżający w kierunku Krośnic samochód marki Audi  A4, spadł duży konar drzewa, uderzając w szybę czołową auta. Kierująca audi 48- letnia mławianka, zjechała z drogi do rowu. W samochodzie podróżowała również 25- letnia mieszkanka Mławy. Pasażerka, z obrażeniami ciała, została przewieziona do szpitala w Ciechanowie. Kierująca audi  trafiła do szpitala w Mławie – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz