Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Krośnice. Drzewo przygniotło samochód. Aktualizacja


sliderW dniu wczorajszym, na leśnym odcinku drogi wojewódzkiej 615 Mława – Ciechanów na wysokości miejscowości Krośnice przewracające się drzewo spadło na samochód osobowy marki Audi. Jedną osobę strażacy musieli uwolnić z przygniecionego drzewem auta. Obydwie osoby jadące autem trafiły do szpitala.

Słoneczne ogrody Mława

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 16:43. W miejscowości Krośnice gm. Stupsk silny wiatr przewrócił drzewo, które uderzyło w samochód osobowy. Do zdarzenia wyjechał 1 zastęp JRG Mława, zastęp OSP Stupsk i zastęp OSP Rosochy. Strażacy uwolnili jedną osobę zakleszczoną w aucie, obie osoby poszkodowane przekazano dwom obecnym na miejscu zdarzenia zespołom ratownictwa medycznego. Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia, kierując ruchem. Okoliczności zdarzenia ustala obecna na miejscu policja – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

Aktualizacja 10.06.2016

– Jak wynika z ustaleń, na przejeżdżający w kierunku Krośnic samochód marki Audi  A4, spadł duży konar drzewa, uderzając w szybę czołową auta. Kierująca audi 48- letnia mławianka, zjechała z drogi do rowu. W samochodzie podróżowała również 25- letnia mieszkanka Mławy. Pasażerka, z obrażeniami ciała, została przewieziona do szpitala w Ciechanowie. Kierująca audi  trafiła do szpitala w Mławie – podaje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500