Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Drzewa łamały się jak zapałki


drzewo

Mława ulica Piłsudskiego. fot. H.Grącka

Słoneczne ogrody Mława

W całym powiecie wczoraj wiał mocny i porywisty wiatr. Strażacy aż 65 razy w ciągu ostatniej doby wyjeżdżali do zdarzeń spowodowanych wiatrem. Najczęściej mieli do czynienia z usuwaniem wiatrołomów.

– Takich zdarzeń na terenie wszystkich gmin powiatu odnotowaliśmy 61. Cztery przypadki dotyczyły uszkodzenia budynków, trzech mieszkalnych i jednego gospodarczego. Najczęściej do zdarzeń wyjeżdżały zastępy OSP, ale również zastępy mławskiej JRG, wiatrołomy miały miejsce również w Mławie – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500