Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Drzewa łamały się jak zapałki


drzewo

Mława ulica Piłsudskiego. fot. H.Grącka

Słoneczne ogrody Mława

W całym powiecie wczoraj wiał mocny i porywisty wiatr. Strażacy aż 65 razy w ciągu ostatniej doby wyjeżdżali do zdarzeń spowodowanych wiatrem. Najczęściej mieli do czynienia z usuwaniem wiatrołomów.

– Takich zdarzeń na terenie wszystkich gmin powiatu odnotowaliśmy 61. Cztery przypadki dotyczyły uszkodzenia budynków, trzech mieszkalnych i jednego gospodarczego. Najczęściej do zdarzeń wyjeżdżały zastępy OSP, ale również zastępy mławskiej JRG, wiatrołomy miały miejsce również w Mławie – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500