Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Ponad czterystu uczestników. Czwarta edycja biegu o.Kryszkiewicza


sliderZa nami czwarta edycja biegu imienia ojca Bernarda Kryszkiewicza. Do rywalizacji przystąpiło ponad czterystu adeptów biegania. Najmłodszy spośród nich liczył zaledwie cztery lata. Na każdego uczestnika czekał na mecie pamiątkowy medal.

Słoneczne ogrody Mława

W ramach imprezy rozegrano kilkanaście wyścigów. Zmagania zaczęły się od rywalizacji przedszkolaków. Do przebiegnięcia mieli dystans 200 metrów – niektórzy próbowali pokonać wyznaczony odcinek samotnie, jednak większość uczyniła to w towarzystwie rodziców.  Zwycięzcy cieszyli się z wygranej, ale już sam udział był powodem do zadowolenia.

Po przedszkolakach przyszedł czas na uczniów szkół podstawowych. Wszyscy walczyli dzielnie, nikt nie odpuszczał. Czasami rywalizacja rozstrzygała się już na starcie, gdy jeden z zawodników mocno ruszył do przodu, a potem  nie zwolnił. Tak było choćby w rywalizacji rocznika 2005. Mateusz Powązka prowadził od początku, by dużą przewagą przekroczyć linię mety jako pierwszy.

Zmagania zakończyli gimnazjaliści, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych nie stanęli – w porównaniu z poprzednimi edycjami – na starcie. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się reprezentantki Gimnazjum nr 1, natomiast u chłopców zwyciężył Kacper Nowiński, trenujący na co dzień pod okiem Waldemara Łaszczycha w sekcji lekkoatletycznej mławskiego Zawkrza.

RS

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500