Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Ponad czterystu uczestników. Czwarta edycja biegu o.Kryszkiewicza


sliderZa nami czwarta edycja biegu imienia ojca Bernarda Kryszkiewicza. Do rywalizacji przystąpiło ponad czterystu adeptów biegania. Najmłodszy spośród nich liczył zaledwie cztery lata. Na każdego uczestnika czekał na mecie pamiątkowy medal.

KSP Mława nabór

W ramach imprezy rozegrano kilkanaście wyścigów. Zmagania zaczęły się od rywalizacji przedszkolaków. Do przebiegnięcia mieli dystans 200 metrów – niektórzy próbowali pokonać wyznaczony odcinek samotnie, jednak większość uczyniła to w towarzystwie rodziców.  Zwycięzcy cieszyli się z wygranej, ale już sam udział był powodem do zadowolenia.

Po przedszkolakach przyszedł czas na uczniów szkół podstawowych. Wszyscy walczyli dzielnie, nikt nie odpuszczał. Czasami rywalizacja rozstrzygała się już na starcie, gdy jeden z zawodników mocno ruszył do przodu, a potem  nie zwolnił. Tak było choćby w rywalizacji rocznika 2005. Mateusz Powązka prowadził od początku, by dużą przewagą przekroczyć linię mety jako pierwszy.

Zmagania zakończyli gimnazjaliści, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych nie stanęli – w porównaniu z poprzednimi edycjami – na starcie. Wśród dziewcząt najlepsze okazały się reprezentantki Gimnazjum nr 1, natomiast u chłopców zwyciężył Kacper Nowiński, trenujący na co dzień pod okiem Waldemara Łaszczycha w sekcji lekkoatletycznej mławskiego Zawkrza.

RS

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz