Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek pod Strzegowem


sliderDziś (16 czerwca) na drodze krajowej nr 7 w okolicach Strzegowa jeden z dwóch jadących w tym samym kierunku ciągników siodłowych wbił się w tył naczepy jadącego przed nim pojazdu. Kierujący ciągnikiem trafił do szpitala.

– Koło miejscowości Strzegowo na wysokości baru „Pod sosnami” zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe. Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 19:06. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława oraz OSP Strzegowo i OSP Niedzbórz. W wyniku zdarzenia kierowca jednego z pojazdów został przewieziony do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu wycieku płynów eksploatacyjnych uszkodzonego pojazdu oraz płynów przewożonych na naczepie drugiego samochodu.  Strażacy zabezpieczyli także miejsce zdarzenia i uprzątnęli z jezdni pozostałości po wypadku. Ruch na tym odcinku drogi odbywa się w sposób wahadłowy. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala okoliczności zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments