Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Nowe wieści dla organizacji pozarządowych


nowe-wiesciNowe wieści dla organizacji pozarządowych, 14 czerwca 2016 r. Zachęcamy do lektury!

Słoneczne ogrody Mława

Terminowe – sprawozdania finansowe organizacji pozarządowych w czerwcu i lipcu, komisja rewizyjna nie zatwierdza lub nie opiniuje sprawozdania finansowego. co zrobić? czy to walne zatwierdza sprawozdanie finansowe w stowarzyszeniu? rozliczanie darowizn wpłacanych na konto, nowa ewidencja stowarzyszeń zwykłych już działa, sprzedaż książek podczas zbiórki publicznej, pamiętam i pomagam – debiut nowego rozszerzenia fanimani.pl, czy siódemka okaże się szczęśliwa? stowarzyszenia rejestrowe po 20 maja, czy NGO składa sprawozdanie finansowe do KRS? arkusze do prowadzenia uproszczonej księgowości w excelu – zachęcamy do lektury.

Nowe wieści dla organizacji pozarządowych [format .pdf]

Źródło: UM Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500