Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Nowe wieści dla organizacji pozarządowych


nowe-wiesciNowe wieści dla organizacji pozarządowych, 14 czerwca 2016 r. Zachęcamy do lektury!

KSP Mława nabór

Terminowe – sprawozdania finansowe organizacji pozarządowych w czerwcu i lipcu, komisja rewizyjna nie zatwierdza lub nie opiniuje sprawozdania finansowego. co zrobić? czy to walne zatwierdza sprawozdanie finansowe w stowarzyszeniu? rozliczanie darowizn wpłacanych na konto, nowa ewidencja stowarzyszeń zwykłych już działa, sprzedaż książek podczas zbiórki publicznej, pamiętam i pomagam – debiut nowego rozszerzenia fanimani.pl, czy siódemka okaże się szczęśliwa? stowarzyszenia rejestrowe po 20 maja, czy NGO składa sprawozdanie finansowe do KRS? arkusze do prowadzenia uproszczonej księgowości w excelu – zachęcamy do lektury.

Nowe wieści dla organizacji pozarządowych [format .pdf]

Źródło: UM Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz