Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

Joker bezradny w meczu z mistrzami, Oldboye nowym liderem


Słoneczne ogrody Mława

Kto myślał, że Oldboye w pojedynku z Jokerem poniosą pierwszą porażkę w sezonie, był w  błędzie. Obrońcy tytułu nie dali żadnych szans jednemu z głównych konkurentów do wygrania tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika.

Joker pozbawiony m.in. wsparcia podstawowego bramkarza Ryszarda Wodowskiego okazał się bezradny wobec ataków rywali. Między słupkami stanął nominalny obrońca Łukasz Rykowski, by w ciągu kilkunastu minut przepuścić aż pięć strzałów. Autorem dwóch z nich był Andrzej Karpiński, który dzięki temu zrównał się w klasyfikacji strzelców ze swoim kolegą z drużyny, Mariuszem Walczakiem. Obaj mają na koncie po trzynaście trafień.

Miano niepokonanych oprócz Oldboyów dzierżą jeszcze dumnie reprezentanci Zielonego Miasta. Tym razem okazali się lepsi od Mar-Trans Service, a przesądziło o tym celne uderzenie Przemysława Radziszewskiego. Na dobre rozkręciły się Netter i Dziki, odnosząc trzecie zwycięstwa z rzędu. Pierwsza z ekip strzeliła pół tuzina goli LG, natomiast czwarta drużyna obecnych rozgrywek z łatwością wypunktowała Spartę.

Kolejna seria spotkań zostanie rozegrana w czwartek 16 czerwca. Dojdzie w niej do pojedynków pomiędzy Netterem i Mar-Trans Service, Spartą i Lubasem, Oldboyami i Ssang Geum, LG i Marco, Dzikami i Zielonym Miasem. Pauzować będzie Joker.

VI kolejka: Zielone Miasto – Mar-Trans Service 1:0 (Przemysław Radziszewski), Ssang Geum – Lubas 8:0 (Patryk Szempliński 3, Sławomir Wójcik 3, Dominik Barski, Łukasz Ćwikliński), Sparta Mława – Dziki 0:3 (Mateusz Sokół, Daniel Kaczerski, Jakub Piotrowski), Netter – LG 6:2 (Marek Waśniewski 2, Maciej Jeziorski, Paweł Jaros, Jarosław Gadomski, Tomasz Gralewicz – Maciej Buczkowski 2),Oldboy – Joker 5:0 (Andrzej Karpiński 2, Mariusz Walczak, Sławomir Gołębiewski, Szymon Chmielewski)

Bez tytułu

Klasyfikacja strzelców: 13 – Mariusz Walczak, Andrzej Karpiński (Oldboy), 6 – Przemysław Radziszewski (Zielone Miasto), Mateusz Sokół (Dziki)

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500