Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Roztańczony jubileusz


sliderW minioną niedzielę (12 czerwca)  w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Mławie odbył się koncert  Ludowego Zespołu Artystycznego Mławiacy z okazji Jubileuszu 55 – lecia.

 Na uroczystość przybyło wielu gości i przyjaciół zespołu. Impreza jubileuszowa została bardzo starannie przygotowana i zrealizowana. Historia zespołu barwnie opowiadana przez Michała Jarosa z MDK-u przeplatana była tańcami. Podczas jubileuszowego występu zaprezentowały się wszystkie sekcje zespołu.  Licznie zgromadzona publiczność podziwiała piękne, kolorowe stroje i siarczystego krakowiaka, oberka, mazura  poloneza. Popisy tancerzy bardzo podobały się publiczności a  oklaskom nie było końca.

Pięknym podsumowaniem jubileuszu były życzenia i miłe słowa jakie skierowali do zespołu m.in.  wicestarosta Barbara Gutowska, dyrektor MDK-u Katarzyna Kaszuba i burmistrz Sławomir Kowalewski. Wyjątkowo ciepłe słowa kierowano do Lidii Haliny Rzeplińskiej wieloletniej kierownik choreograf i instruktor zespołu oraz jej  następczyni Anity Ciarcińskiej. Niespodzianką dla zespołu i przybyłych gości był  tort urodzinowy.

Zespołowi życzymy jeszcze wielu wspaniałych lat i jubileuszu 100-lecia.

« 1 z 4 »

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500