Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
meblolux

Ognisko integracyjne „Połączyć dwa światy”


slider11 czerwca 2016r. odbyła się impreza integracyjna pod hasłem „Połączyć dwa światy”, zorganizowana przez Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie.

Jolanta Karpińska podziękowania


Uczestnicy odbyli pieszą  wędrówkę z ulicy Studzieniec do szkółki leśnej przy ulicy Krajewo, gdzie rozpoczęło się ognisko, przy którym wszyscy wspólnie bawili się.

Pani Maria Świtoń poprowadziła zabawy z książką jak również łamańce językowe, asp. Anna Pawłowska, rzecznik prasowa KPP w Mławie wspólnie z dziećmi bawiła się w grę „Super detektyw”, a w tym czasie  harcerze  umilali czas pozostałym uczestnikom spotkania popularnymi piosenkami.

Obecni na ognisku mieli także okazję nauczyć się skręcania balonów w zwierzątka, zrobić sobie zdjęcie z postaciami z bajek oraz pomalować twarze w bajkowe motywy. Swoje występy artystyczne zaprezentowali także seniorzy z Klubu Seniora „Złota Jesień” działającego przy MOPS.

Przez cały czas można było próbować rozmaitych potraw pieczonych na grillu oraz słodyczy, napojów i owoców.

« 1 z 2 »

RK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500