Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ognisko integracyjne „Połączyć dwa światy”


slider11 czerwca 2016r. odbyła się impreza integracyjna pod hasłem „Połączyć dwa światy”, zorganizowana przez Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie.

Uczestnicy odbyli pieszą  wędrówkę z ulicy Studzieniec do szkółki leśnej przy ulicy Krajewo, gdzie rozpoczęło się ognisko, przy którym wszyscy wspólnie bawili się.

Pani Maria Świtoń poprowadziła zabawy z książką jak również łamańce językowe, asp. Anna Pawłowska, rzecznik prasowa KPP w Mławie wspólnie z dziećmi bawiła się w grę „Super detektyw”, a w tym czasie  harcerze  umilali czas pozostałym uczestnikom spotkania popularnymi piosenkami.

Obecni na ognisku mieli także okazję nauczyć się skręcania balonów w zwierzątka, zrobić sobie zdjęcie z postaciami z bajek oraz pomalować twarze w bajkowe motywy. Swoje występy artystyczne zaprezentowali także seniorzy z Klubu Seniora „Złota Jesień” działającego przy MOPS.

Przez cały czas można było próbować rozmaitych potraw pieczonych na grillu oraz słodyczy, napojów i owoców.

« 1 z 2 »

RK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500