Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na ulicy Zachodniej spłonęło Audi, w Kuklinie skradziono Passata


policja-sliderPolicja ustala przyczyny pożaru samochodu osobowego Audi, który spłonął w nocy 11 czerwca na ulicy Zachodniej w Mławie. Poszukuje również sprawców kradzieży samochodu osobowego VW Passat z miejscowości Kuklin.


11.06.2016 r., godz. 1:00, Mława, ul. Zachodnia – parking niestrzeżony przed blokiem. Ze wstępnie nieustalonych przyczyn doszło do  pożaru samochodu marki Audi, należącego do mieszkańca Mławy. Pożar uszkodził komorę silnika, podszybie oraz karoserię samochodu. Policja ustala przyczyny pożaru.

12/13.06.2016 r., Kuklin, gm. Wieczfnia Kościelna – z ogrodzonej, niezamkniętej posesji, n/n sprawca dokonał kradzieży samochodu marki VW Passat ( rok prod. 2001), na szkodę dwóch mieszkanek pow. mławskiego. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x