Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Na ulicy Zachodniej spłonęło Audi, w Kuklinie skradziono Passata


policja-sliderPolicja ustala przyczyny pożaru samochodu osobowego Audi, który spłonął w nocy 11 czerwca na ulicy Zachodniej w Mławie. Poszukuje również sprawców kradzieży samochodu osobowego VW Passat z miejscowości Kuklin.

KSP Mława nabór

11.06.2016 r., godz. 1:00, Mława, ul. Zachodnia – parking niestrzeżony przed blokiem. Ze wstępnie nieustalonych przyczyn doszło do  pożaru samochodu marki Audi, należącego do mieszkańca Mławy. Pożar uszkodził komorę silnika, podszybie oraz karoserię samochodu. Policja ustala przyczyny pożaru.

12/13.06.2016 r., Kuklin, gm. Wieczfnia Kościelna – z ogrodzonej, niezamkniętej posesji, n/n sprawca dokonał kradzieży samochodu marki VW Passat ( rok prod. 2001), na szkodę dwóch mieszkanek pow. mławskiego. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz