Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mława. Uśmiechnięte buzie i wesoła zabawa w rytmie szant i morskich opowieści


sliderNa terenie przed Szkołą Podstawową nr 4 w Mławie w sobotę 11 czerwca odbył się Piknik Rodzinny 2016. W tym roku przebiegał pod hasłem „W rytmie szant i morskich opowieści”.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Frekwencja była bardzo duża, pojawili się obecni uczniowie z rodzicami, były  całe rodziny –  rodzeństwo, babcie, dziadkowie, ciocie,  nie zabrakło też  absolwentów. Dla uczestników festynu przygotowano mnóstwo atrakcji.

Uroczystość rozpoczął występ orkiestry dętej. Następnie na scenie swoje talenty przedstawiły dzieci, słuchano szant i piosenek w ich wykonaniu. Występy swoich pociech mocno przeżywali rodzice.

Goście mogli uczestniczyć w pokazie ratowniczo – instruktarzowym oraz zwiedzić wnętrze wozu strażackiego. Dla chętnych przygotowano wiele konkurencji sportowych. Dzieciaki zaliczały wybrane przez siebie konkurencje  by potem uczestniczyć w „Chrzcie morskim”.  Dużo emocji wzbudził  mecz piłkarski pomiędzy uczniami a rodzicami.

Najmłodsze dzieci bez końca oblegały nadmuchiwaną zjeżdżalnię. Dużą atrakcje stanowiło stoisko z malowaniem twarzy, do którego cały czas ustawiała się kolejka.

Oczywiście zadbano też o posiłek, było wspólne grillowanie, odbył się konkurs ciast. Na koniec do tańca zaprosił porwał DJ Seba.

Organizatorom należy pogratulować udanego przedsięwzięcia!

RK

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500