Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mława. Uśmiechnięte buzie i wesoła zabawa w rytmie szant i morskich opowieści


sliderNa terenie przed Szkołą Podstawową nr 4 w Mławie w sobotę 11 czerwca odbył się Piknik Rodzinny 2016. W tym roku przebiegał pod hasłem „W rytmie szant i morskich opowieści”.

KSP Mława nabór

Frekwencja była bardzo duża, pojawili się obecni uczniowie z rodzicami, były  całe rodziny –  rodzeństwo, babcie, dziadkowie, ciocie,  nie zabrakło też  absolwentów. Dla uczestników festynu przygotowano mnóstwo atrakcji.

Uroczystość rozpoczął występ orkiestry dętej. Następnie na scenie swoje talenty przedstawiły dzieci, słuchano szant i piosenek w ich wykonaniu. Występy swoich pociech mocno przeżywali rodzice.

Goście mogli uczestniczyć w pokazie ratowniczo – instruktarzowym oraz zwiedzić wnętrze wozu strażackiego. Dla chętnych przygotowano wiele konkurencji sportowych. Dzieciaki zaliczały wybrane przez siebie konkurencje  by potem uczestniczyć w „Chrzcie morskim”.  Dużo emocji wzbudził  mecz piłkarski pomiędzy uczniami a rodzicami.

Najmłodsze dzieci bez końca oblegały nadmuchiwaną zjeżdżalnię. Dużą atrakcje stanowiło stoisko z malowaniem twarzy, do którego cały czas ustawiała się kolejka.

Oczywiście zadbano też o posiłek, było wspólne grillowanie, odbył się konkurs ciast. Na koniec do tańca zaprosił porwał DJ Seba.

Organizatorom należy pogratulować udanego przedsięwzięcia!

RK

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz