Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

III Piknik Rodzinny w Szkole Podstawowej w Zawadach


slider4 czerwca 2016r. w Szkole Podstawowej w Zawadach odbył się III Piknik Rodzinny pod hasłem: „Mama, tata i ja”, zorganizowany przez szkołę i Radę Rodziców.

elektryk Mława
Reklama


Imprezę rozpoczęła część artystyczna w wykonaniu uczniów, przygotowana dla licznie przybyłych gości. Piękne piosenki i śmieszne skecze zaprezentowane przez dzieci wywołały zachwyt i uśmiech na twarzach widzów. Zarówno uczniowie, jak i rodzice, mogli sprawdzić swą sprawność fizyczną na boisku szkolnym podczas gry zespołowej – w palanta. Drużyny zacięcie rywalizowały ze sobą o Puchar Dyrektora Szkoły, ale nie było przegranych, ponieważ oba zespoły otrzymały nagrody.

Dzieci chętnie brały udział w licznych zabawach i konkursach. Doskonale bawiły się na pompowanej zjeżdżalni oraz korzystały z placu zabaw; chętnym osobom malowano twarze. Każdy otrzymał balonik w kształcie zwierzątka.  Głodnym i spragnionym rodzice oferowali gorące kiełbaski z grilla,  pyszne ciasta i soki.

Podczas pikniku został rozstrzygnięty gminny konkurs plastyczno – fotograficzny pt. „Moja mała Ojczyzna”, którego zwycięzcami zostali: w kategorii klas 0 – III – I miejsce: Amelia Olczak i Natalia Olczak, kl. III SP Zawady, II miejsce: Magdalena Brzozowska, kl.I SP Turza Małą, Oliwia Kaczerska i Izabella Szymańska, kl. III SP Zawady, III miejsce: Zuzanna Sobiecka i Zofia Cieślak, kl.0 SP Łomia oraz Julia Piątkowska, kl. I SP Lipowiec Kościelny,  a w kategorii klas IV – VI – I miejsce – Patrycja Krauze, kl. V SP Lipowiec Kościelny, II miejsce – Aleksandra Orłowska, kl. V SP Lipowiec Kościelny, III miejsce – Magdalena Ciesielska, kl.VI SP Łomia.

Humory dopisywały wszystkim uczestnikom pikniku, którzy doskonale bawili się przy muzyce dyskotekowej w ten sobotni, słoneczny dzień.

źródło i foto: SP w Zawadach

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x