Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Cegielnia Lewicka. Nietrzeźwy kierowca dachował


wypadek Cegielnia 2Trwają czynności mławskiej policji w sprawie wypadku drogowego, w którym ranny został 18- letni mieszkaniec Mławy. Do zdarzenia doszło w niedzielę o godz. 10:00 w miejscowości Cegielnia Lewicka. Kierujący samochodem marki Skoda Fabia był nietrzeźwy.

Słoneczne ogrody Mława

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący  skodą 20- letni Jarosław M., mieszkaniec Mławy, nie dostosował prędkości i  stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał z drogi i dachował w rowie. Kierujący skodą mężczyzna doznał urazu nosa. Jak się okazało,  w organizmie miał  blisko 2 promile alkoholu a ponadto kierował samochodem nie posiadając uprawnień. W aucie przewoził 18- letniego pasażera, mieszkańca Mławy. Pasażer, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Mławie. Podejrzewany o spowodowanie wypadku mężczyzna  trafił do mławskiego aresztu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło i foto: KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500