Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie na „siódemce”


sliderDwa auta osobowe Toyota i Volkswagen zderzyły się dziś (11 czerwca) rano na skrzyżowaniu „siódemki” i ulicy Warszawskiej. Na szczęście obyło się bez ofiar. Chwilowo ruchem na skrzyżowaniu kierowała straż i policja.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 7:50. Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z ulicą Warszawską doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Nikt nie został poszkodowany. Dwa zastępy JRG Mława prowadziły na miejscu działania polegające na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu z jezdni pozostałości po zderzeniu. Na miejscu był zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która ustala okoliczności i przebieg zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Obywatel
Gość
Obywatel

Jak to jest możliwe że na skrzyżowaniu z sygnalizacją doszło do tej stłuczki? Przecież sygnalizacja daje 100% pewność bezpieczeństwa. Może tylko na Nowowiejskiej? Kto wie?

...
Gość
...

100% bezpieczeństwa i owszem, ale… wszyscy muszą się stosować do sygnalizacji, a niektórym zawsze się spieszy i wjeżdżają na skrzyżowanie tuż po zapaleniu się czerwonego światła, niejednokrotnie udało mi się zaobserwować takich „mądrali” kierowców, którzy nie szanują ani swojego zdrowia i mienia, ani współużytkowników.