Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kto chciał zatańczył z klubem Milonga


slider9 czerwca, w słoneczne i gorące popołudnie mogliśmy na ulicy przed ratuszem spotkać tańczące i uśmiechnięte pary. Tak zaprezentował się mieszkańcom Klub Seniora MILONGA. A wszystko to dzieje się w cyklu happeningów pod hasłem „Sztuka cię szuka” prezentującej sekcje działające w MDK Mława.

Przed nami jeszcze okazja do spotkania  LZA MŁAWIACY (16 czerwca, godzina 17.00) i sekcji wokalnych oraz plastycznych (23 czerwca, godzina 16.00)

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500