Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Brąz Jakuba na długim basenie. Wielobój z Ciechanowie


wielobójOstatni dni były niezwykle pracowite dla pływaków mławskiego Płetwala.  W Warszawie wzięli udział w otwartych mistrzostw stolicy, natomiast w Ciechanowie walczyli w drużynowym wieloboju.

KSP Mława nabór

 Warszawski czempionat rozegrany na długim basenie okazał się szczególnie udany dla Jakuba Szczepańskiego. Dwukrotnie stanął na podium, brylując w swoim ulubionym stylu klasycznym. Zarówno na 50 metrów jak i na dwukrotnie dłuższym dystansie cieszył się z brązowych krążków. Przy okazji okrasił medalowe występy nowymi rekordami życiowymi.

Bilans mławian mógł być znacznie okazalszy, gdyby nie fakt, że starsi zawodnicy wystąpili w Warszawie poza konkursem. Zmagania była dla nich przetarciem przez lipcowymi mistrzostwami Polski, który podobnie jak zawody w Warszawie odbędą się na 50-metrowym obiekcie.

W drużynowym wieloboju w Ciechanowie walczyli pływacy urodzeni w 2005-2006. Na podium nie udało się przedrzeć żadnemu z mławian. Najbliższej szczęścia był Tymoteusz Łoboda, piąty na 100 metrów stylem grzbietowym i siódmy na 200 metrów stylem grzbietowym. Warto wspomnieć  jeszcze ósmej pozycji Dominika Osika na 50 metrów stylem klasycznym, ósmej Jana Sowińskiego na 50 metrów stylem klasycznym, szóstej Jana Śledzińskiego na 50 metrów stylem grzbietowym i ósmej Natalii Tomczak na 50 metrów stylem grzbietowym.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz