Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Brąz Jakuba na długim basenie. Wielobój z Ciechanowie


wielobójOstatni dni były niezwykle pracowite dla pływaków mławskiego Płetwala.  W Warszawie wzięli udział w otwartych mistrzostw stolicy, natomiast w Ciechanowie walczyli w drużynowym wieloboju.

Słoneczne ogrody Mława

 Warszawski czempionat rozegrany na długim basenie okazał się szczególnie udany dla Jakuba Szczepańskiego. Dwukrotnie stanął na podium, brylując w swoim ulubionym stylu klasycznym. Zarówno na 50 metrów jak i na dwukrotnie dłuższym dystansie cieszył się z brązowych krążków. Przy okazji okrasił medalowe występy nowymi rekordami życiowymi.

Bilans mławian mógł być znacznie okazalszy, gdyby nie fakt, że starsi zawodnicy wystąpili w Warszawie poza konkursem. Zmagania była dla nich przetarciem przez lipcowymi mistrzostwami Polski, który podobnie jak zawody w Warszawie odbędą się na 50-metrowym obiekcie.

W drużynowym wieloboju w Ciechanowie walczyli pływacy urodzeni w 2005-2006. Na podium nie udało się przedrzeć żadnemu z mławian. Najbliższej szczęścia był Tymoteusz Łoboda, piąty na 100 metrów stylem grzbietowym i siódmy na 200 metrów stylem grzbietowym. Warto wspomnieć  jeszcze ósmej pozycji Dominika Osika na 50 metrów stylem klasycznym, ósmej Jana Sowińskiego na 50 metrów stylem klasycznym, szóstej Jana Śledzińskiego na 50 metrów stylem grzbietowym i ósmej Natalii Tomczak na 50 metrów stylem grzbietowym.

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500