Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

XVII Powiatowy Konkurs Ortograficzny rozstrzygnięty


sliderZakończyła się kolejna edycja Powiatowego Konkursu Ortograficznego.  Zmagania niemal 150 uczniów klas II i III szkół podstawowych zakończyły się 23 maja br.

Słoneczne ogrody Mława

W dniu wczorajszym (9 czerwca) Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie zaprosił uczestników na podsumowanie, oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród i dyplomów. W tym roku nikomu nie udało się sięgnąć po tytuł bezbłędnego „Mistrza Ortografii”. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych komisja konkursowa składzie: Dorota Kowalewska, Bożena Jabłonowska, Barbara Golian, Sylwia Bancerz przyznała Mai Kłobuszewskiej (SP nr 1) i Michałowi Tesznarowi (SP w Stupsku). Zanim laureaci odebrali nagrody, gratulacje i dyplomy, wszyscy świetnie się bawili się podczas przygotowanego z tej okazji przedstawienia, którego motywem przewodnim była piosenka „Ucz się polskiego”

Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

Klasy II

I miejsce:

 Kłobuszewska Maja SP nr 1

II miejsce:

Rozkosz Zuzanna SP w Windykach

Humen Tomasz SP nr 4

Iheagwazi Oliwia SP nr 7

Wiśniewski Piotr SP nr 7

III miejsce:

Rutkowski Jakub Katolicka Szkoła Podstawowa

Wyróżnienie:

Machaj Jan SP nr 6, Stanios Julia SP nr 4

Klasy III

I miejsce:

Tesznar Michał SP Stupsk

II miejsce:

Olszak Zuzanna SP nr 7

III miejsce:

Willenberg Wiktoria KSP

Bukowska Michalina KSP

Ogiński Krystian SP Zawady

Wyróżnienie:

Staniszewski Jakub SP nr 7

JK

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500