Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

XVII Powiatowy Konkurs Ortograficzny rozstrzygnięty


sliderZakończyła się kolejna edycja Powiatowego Konkursu Ortograficznego.  Zmagania niemal 150 uczniów klas II i III szkół podstawowych zakończyły się 23 maja br.

Słoneczne ogrody Mława

W dniu wczorajszym (9 czerwca) Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie zaprosił uczestników na podsumowanie, oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród i dyplomów. W tym roku nikomu nie udało się sięgnąć po tytuł bezbłędnego „Mistrza Ortografii”. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych komisja konkursowa składzie: Dorota Kowalewska, Bożena Jabłonowska, Barbara Golian, Sylwia Bancerz przyznała Mai Kłobuszewskiej (SP nr 1) i Michałowi Tesznarowi (SP w Stupsku). Zanim laureaci odebrali nagrody, gratulacje i dyplomy, wszyscy świetnie się bawili się podczas przygotowanego z tej okazji przedstawienia, którego motywem przewodnim była piosenka „Ucz się polskiego”

Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

Klasy II

I miejsce:

 Kłobuszewska Maja SP nr 1

II miejsce:

Rozkosz Zuzanna SP w Windykach

Humen Tomasz SP nr 4

Iheagwazi Oliwia SP nr 7

Wiśniewski Piotr SP nr 7

III miejsce:

Rutkowski Jakub Katolicka Szkoła Podstawowa

Wyróżnienie:

Machaj Jan SP nr 6, Stanios Julia SP nr 4

Klasy III

I miejsce:

Tesznar Michał SP Stupsk

II miejsce:

Olszak Zuzanna SP nr 7

III miejsce:

Willenberg Wiktoria KSP

Bukowska Michalina KSP

Ogiński Krystian SP Zawady

Wyróżnienie:

Staniszewski Jakub SP nr 7

JK

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500