Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Plan mobilności – czekamy na pomysły


fot. źródło: UM MławaSzanowni Państwo, Miasto Mława jest w trakcie opracowywania Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej, który ma wskazać główne kierunki działań miasta związanych z rozbudową układu komunikacyjnego. Tworząc go bazujemy na danych przekazywanych przez mieszkańców oraz tych, spisywanych przez ankieterów współpracującej z miastem firmy Blue Ocean Business Consulting z Warszawy.

Państwa propozycje i sugestie będą cennym materiałem, który pomoże nam opracować dokument zgody ze stanem obecnym i zgłaszanymi potrzebami.

Uwagi można wpisywać do załączonego poniżej formularza i przynosić go do Kancelarii Urzędu Miasta Mława (na parterze ratusza) lub wysyłać na adres email: [email protected]
w terminie do 15 czerwca 2016 r.

Przekazane uwagi będą pomocne przy tworzeniu dokumentu. Liczymy, ze mieszkańcy chętnie wypowiedzą się na temat potrzeb związanych z mobilnością miejską na tym etapie tworzenia Planu. Zgodnie z założeniem jego projekt będziemy szerzej konsultowany z mieszkańcami w lipcu br.

Sławomir Kowalewski

Burmistrz Miasta Mława

Załącznik

Ankieta dla interesariuszy.pdf

 

Źródło: UM Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
UM
Gość
UM

Tak przy okazji, czy ustalono juz ilu pracownikow pracuje obecnie w Urzędzie Miasta Mlawy?

UM
Gość
UM

Zacznijmy od prostych działań. Wymalujmy linią przerywaną po bokach jezdni pasy rowerowe, bo przeciez ścieżek nie da się wszędzie wybudować. To podniesie bezpieczeństwo dla rowerzystów a powoli budujmy ścieżki tam gdzie mozna. Do opracowania mobilności wystarczy RM a nie firma prywatna i wnioski dla chętnych. Chyba UM popadł w paranoje w niektórych aspektach i kontrolująca go RM powinna zwrócić uwagę na wydawane pieniądze i zając się w końcu sprawami do których została powołana.