Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Lipowiec Kościelny. Cudownych rodziców mam …


OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Tak niedawno obchodziły Dzień Dziecka. Teraz swoim ukochanym rodzicom sprawiły niespodziankę i zaprosiły ich w szkolne mury, by wspólnie świętować Dzień Rodzica.

7 czerwca 2016r. o godz.16.00 w Szkole Podstawowej im. bł. bp. L. Wetmańskiego w Lipowcu Kościelnym został zorganizowany Dzień Rodzica. Uczniowie klas  0-II wraz z wychowawcami  p. Grażyną Kłosowska, p. Grażyną Bartoszewską, p. Anną Łopaczewską przygotowali część artystyczną, w której wyśpiewały i wyrecytowały życzenia dla swoich Mam i Tatusiów. Własnoręcznie też przygotowały prezenty dla swoich Rodziców.

Na uroczystości obecny był również dyrektor Jerzy Nowakowski, który na początku złożył Rodzicom serdeczne życzenia z okazji Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Ojca.

W trakcie spotkania wręczono dyplomy i nagrody uczniom kl. I, którzy w ramach konkursu klasowego fotografowali wiosenne krajobrazy.

Rodzice byli bardzo zadowoleni, szczęśliwi i dumni ze swoich dzieci. Dzień Rodzica wpisał się już w tradycję miejscowej szkoły. Na koniec wszyscy uczestnicy uroczystości zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

źródło i foto: SP Lipowiec Kościelny

oprac. JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x