Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Lipowiec Kościelny. Cudownych rodziców mam …


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Tak niedawno obchodziły Dzień Dziecka. Teraz swoim ukochanym rodzicom sprawiły niespodziankę i zaprosiły ich w szkolne mury, by wspólnie świętować Dzień Rodzica.

7 czerwca 2016r. o godz.16.00 w Szkole Podstawowej im. bł. bp. L. Wetmańskiego w Lipowcu Kościelnym został zorganizowany Dzień Rodzica. Uczniowie klas  0-II wraz z wychowawcami  p. Grażyną Kłosowska, p. Grażyną Bartoszewską, p. Anną Łopaczewską przygotowali część artystyczną, w której wyśpiewały i wyrecytowały życzenia dla swoich Mam i Tatusiów. Własnoręcznie też przygotowały prezenty dla swoich Rodziców.

Na uroczystości obecny był również dyrektor Jerzy Nowakowski, który na początku złożył Rodzicom serdeczne życzenia z okazji Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Ojca.

W trakcie spotkania wręczono dyplomy i nagrody uczniom kl. I, którzy w ramach konkursu klasowego fotografowali wiosenne krajobrazy.

Rodzice byli bardzo zadowoleni, szczęśliwi i dumni ze swoich dzieci. Dzień Rodzica wpisał się już w tradycję miejscowej szkoły. Na koniec wszyscy uczestnicy uroczystości zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

źródło i foto: SP Lipowiec Kościelny

oprac. JK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500