Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

15 – lecie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie


sliderZ  tej okazji  4 czerwca w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie miały miejsce jubileuszowe uroczystości. Wśród gości między innymi pojawili się wicepremier oraz Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin, wiceminister Obrony Narodowej prof. Wojciech Fałkowski, rektorzy 11 wyższych uczelni z Polski i Litwy, parlamentarzyści, lokalne władze samorządowe, służby mundurowe.


Wiceminister Jarosław Gowin wraz z przewodniczącym konwentu PWSZ Mirosławem Koźlakiewiczem wręczyli medale Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania pracownikom uczelni: rektorowi doc. dr Leszkowi Zygnerowi , dr Agnieszce Bukowskiej, mgr Joannie Wierzbickiej, dr Danielowi Bartosiewiczowi i dr Przemysławowi Miecznikowi.

Doc. dr Leszek Zygner wyróżniony został również Medalem Pro Masovia nadanym przez

Marszałka Województwa Mazowieckiego, a dyplomy uznania otrzymali prorektor – dr inż. Grzegorz Koc, kanclerz – mgr inż. Piotr Wójcik, dziekan Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych – dr Bożena Ostrowska, pełnomocnik Rektora ds. Jakości Kształcenia – dr Małgorzata Marcysiak.

Uczelnia w podziękowaniu za szczególne zaangażowanie i jej wspieranie wręczyła „Laur PWSZ w Ciechanowie”. Wśród wyróżnionych znaleźli się: przewodniczący konwentu Mirosław Koźlakiewicz, była prorektor prof. Bibiana Mossakowska, były prorektor prof. Ryszard Juszkiewicz, były rektor prof. Andrzej Kolasa, wójt Gminy Ciechanów Marek Kiwit, prezydent Krzysztof Kosiński i Rada Miasta Ciechanów, burmistrz Sławomir Kowalewski i Rada Miasta Mława, starosta Włodzimierz Wojnarowski i Rada Powiatu Mławskiego.

oprac. JK

źródło i foto: PWSZ w Ciechanowie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
PosadySwoimLudziom
PosadySwoimLudziom
4 lata temu

Starosta ciechanowski nie współpracuje? bo nie dostał laurki …

Ktoś
Ktoś
4 lata temu

Ano… nie wszystkich stać na tak wielkie zaangażowanie i nie wszyscy są tak hojni…

Ktoś
Ktoś
4 lata temu

Ciekawe jaką kwotę „zaangażował” i jaką kwotą wsparł ciechanowską uczelnie PWSZ, burmistrz Sławomir Kowalewski czy też starosta Włodzimierz Wojnarowski
Ciekawe również jaka jest wartość tej statuetki i ile za to wsparcie można by było kupić tych statuetek, tzn jak bardzo burmistrz przepłacił.
Ja też tak potrafię szastać pieniędzmi na lewo i prawo, jeśli mi ktoś je da za friko i pozwoli robić z nimi co mi sie żywnie podoba