Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

12 czerwca – koncert muzyki klasycznej i finał IV edycji Konkursu Plastycznego im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej


koncert

KSP Mława nabór

Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej zaprasza na koncert muzyki klasycznej i finał IV edycji Konkursu Plastycznego im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej, które odbędą się w niedzielę 12 czerwca o godz. 18.00 na estradzie im. Tekli Bądarzewskiej w parku miejskim.

W programie: ogłoszenie wyników konkursu, rozdanie nagród i wyróżnień. Natomiast wykonawcami koncertu będą Iwona Siwiec -sopran i Patrycja Kowalska- sopran,  ze szkoły muzycznej w Mławie. Towarzyszyć im będzie pianistka Anna Gwarda. W ich wykonaniu usłyszymy znane i lekkie przeboje muzyki klasycznej, a także słynne piosenki z okresu międzywojennego.

Źródło: Organizatorzy

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz