Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

12 czerwca – koncert muzyki klasycznej i finał IV edycji Konkursu Plastycznego im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej


koncert

Słoneczne ogrody Mława

Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej zaprasza na koncert muzyki klasycznej i finał IV edycji Konkursu Plastycznego im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej, które odbędą się w niedzielę 12 czerwca o godz. 18.00 na estradzie im. Tekli Bądarzewskiej w parku miejskim.

W programie: ogłoszenie wyników konkursu, rozdanie nagród i wyróżnień. Natomiast wykonawcami koncertu będą Iwona Siwiec -sopran i Patrycja Kowalska- sopran,  ze szkoły muzycznej w Mławie. Towarzyszyć im będzie pianistka Anna Gwarda. W ich wykonaniu usłyszymy znane i lekkie przeboje muzyki klasycznej, a także słynne piosenki z okresu międzywojennego.

Źródło: Organizatorzy

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500