Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Konrad Nosarzewski bezkonkurencyjny w Olsztynie


nosarzewskiZwycięzcą III Biegu Uniwersyteckiego w Olsztynie został Konrad Nosarzewski. 4 czerwca trasę liczącą 10 km pokonał w 35:09 minuty. Kolejni rywale na mecie pojawili się dopiero minutę później.

Na wysokiej, 107 pozycji uplasował się Mariusz Osowiecki ze Stupska, podopieczny Konrada Nosarzewskiego. Jeszcze lepiej spisały się panie. W swojej kategorii 17 miejsce zajęła Joanna Raszkowska (Stupsk), na 31 uplasowała się Małgorzata Sobiecka (Konopki).

 W sumie na starcie III Biegu Uniwersyteckiego stanęło czterysta czternaście osób. Zawody odbyły się w ramach obchodów Święta Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

– Udało mi się wygrać całą imprezę z dobrym rezultatem jak na panujące warunki atmosferyczne, oraz krosową trasę. Bardzo dobrze zaprezentowali się też moi podopieczni: Joanna Raszkowska, Małgorzata Sobiecka i Mariusz Osowiecki – cieszy się Konrad Nosarzewski.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz