Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konrad Nosarzewski bezkonkurencyjny w Olsztynie


nosarzewskiZwycięzcą III Biegu Uniwersyteckiego w Olsztynie został Konrad Nosarzewski. 4 czerwca trasę liczącą 10 km pokonał w 35:09 minuty. Kolejni rywale na mecie pojawili się dopiero minutę później.


Na wysokiej, 107 pozycji uplasował się Mariusz Osowiecki ze Stupska, podopieczny Konrada Nosarzewskiego. Jeszcze lepiej spisały się panie. W swojej kategorii 17 miejsce zajęła Joanna Raszkowska (Stupsk), na 31 uplasowała się Małgorzata Sobiecka (Konopki).

 W sumie na starcie III Biegu Uniwersyteckiego stanęło czterysta czternaście osób. Zawody odbyły się w ramach obchodów Święta Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

– Udało mi się wygrać całą imprezę z dobrym rezultatem jak na panujące warunki atmosferyczne, oraz krosową trasę. Bardzo dobrze zaprezentowali się też moi podopieczni: Joanna Raszkowska, Małgorzata Sobiecka i Mariusz Osowiecki – cieszy się Konrad Nosarzewski.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x