Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Joker prze do przodu, bracia Krystkiewiczowie z golami


Słoneczne ogrody Mława

Lider Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika nie zwalnia tempa W rywalizacji z LG, zawodnicy Jokera świętowali piąte z rzędu zwycięstwo. O kolejny sukces zadbali braci Krystkiewiczowie, Zbigniew i Jarosław.

Starszy z rodzeństwa jest Zbigniew, ale obaj w przeszłości występowali w juniorskich drużynach Mławianki. Umiejętności które tam nabyli pozwalają im błyszczeć w rywalizacji zakładów pracy. Wspólnie pogrążyli LG – Zbyszek trafił do bramki dwa razy, Jarek dorzucił do rodzinnego bilansu jedno trafienie.

Oldboye odpowiedzieli wygraną, ale męczyli się bardzo długo z Mar-Trans Service. Jeszcze parę minut przed końcem remisowali 1:1 z niżej notowaną ekipą. Dopiero celne trafienia Andrzeja Karpińskiego i Sławomira Gołębiewskiego przeważył na dobre szalę na stronę obrońców tytułu.

Tuż za podium przebiły się Dziki. W drugi z rzędu meczu ich liderem okazał się Mateusz Sokół. Ponownie zdobył dwa gole, dzięki czemu dołączył do czołówki ligowych strzelców. Natomiast jego drużyna awansowała na czwartą lokatę.

Po serii słabych występów przebudziło się Marco. Odniosło pierwszą wygraną w sezonie, pokonując konkurentów z Ssang Geum. Cieszyli się także reprezentanci Nettera. Po zaciętym boju pokonali rywali ze Sparty. Oba zespoły strzeliły w sumie aż siedem bramek.

Szóstka kolejka zostanie rozegrana w czwartek 9 czerwca. Oto zestaw par: Sparta – Dziki, Lubas – Ssang Geum, Netter – LG, Mar-Trans Service – Zielone Miasto, Joker – Oldboye, Marco – pauza

V kolejka (2 czerwca): Marco – Ssang Geum 3:0 (K. Stępka 2, M. Brzyski), Lubas – Dziki 1:3 (P. Łojewski- M. Sokół 2, K. Piotrowski), Sparta – Netter 3:4 (D. Ogrodziński 2, D. Kozłowski – P. Łukasik, T. Gralewicz, J. Falencki, M. Wiśniewski),  J. Falencki, M. Wiśniewski), Mar-Trans Service – Oldboy 1:3 (B. Kisiel- A. Karpiński, M. Walczak, S. Gołębiewski), Joker – LG 3:0 (Z. Krystkiewicz 2, J. Krystkiewicz), Zielone Miasto – pauza

 Bez tytułu

 

 

 

 

 

 

Klasyfikacja strzelców: 12 – Mariusz Walczak (Oldboy), 11 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 5 – Przemysław Radziszewski (Zielone Miasto), Łukasz Pietrzak, Karol Roniewicz, Zbigniew Krystkiewicz (Joker), Mateusz Sokół (Dziki)

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500