Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mławskie Święto Rowerów


sliderPonad stu osiemdziesięciu uczestników w różnym wieku, wśród nich całe rodziny, piękna pogoda i trasy rowerowe prowadzące przez mławski las, wskazują na to, że mławianie polubią Święto Rowerów.

KSP Mława nabór

W Mławie to nowy sposób  rekreacji grupowej. Nie ma w nim elementu bezpośredniej rywalizacji sportowej, innymi słowy –  nie jest ważne, kto pierwszy przyjedzie do mety. Organizatorzy zaplanowali tą imprezę, jako wspólne spędzanie czasu na rowerze, w sposób dostosowany do sił i możliwości uczestników, nie było też żadnego ograniczenia wieku dla uczestników.

Przygotowane zostały dwie trasy – dłuższa, aż do ulicy Piekiełko, licząca 15 km, oraz krótsza pętla ulicami Kopernika, Aleją Marszałkowską, Krajewo – gdzie do pokonania było 9 km.

Wzdłuż tras usytuowane były punkty kontrolne, gdzie uczestnicy zbierali pieczątki na kartach uczestnictwa. Na zakończenie imprezy uczestnicy spotkali się jeszcze na wspólnym grillu.  Wielu emocji dostarczyło przewidziane przez organizatorów losowanie nagród dla uczestników Mławskiego Święta Rowerów, pośród których nie zabrakło oczywiście roweru. Jako wyróżnienia nagrody otrzymali najstarszy i najmłodszy uczestnik rajdu.

JK

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz