Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
PiS życzenia wielkanocne 2019
Logo
meblolux

Mławskie Święto Rowerów


sliderPonad stu osiemdziesięciu uczestników w różnym wieku, wśród nich całe rodziny, piękna pogoda i trasy rowerowe prowadzące przez mławski las, wskazują na to, że mławianie polubią Święto Rowerów.

W Mławie to nowy sposób  rekreacji grupowej. Nie ma w nim elementu bezpośredniej rywalizacji sportowej, innymi słowy –  nie jest ważne, kto pierwszy przyjedzie do mety. Organizatorzy zaplanowali tą imprezę, jako wspólne spędzanie czasu na rowerze, w sposób dostosowany do sił i możliwości uczestników, nie było też żadnego ograniczenia wieku dla uczestników.

Przygotowane zostały dwie trasy – dłuższa, aż do ulicy Piekiełko, licząca 15 km, oraz krótsza pętla ulicami Kopernika, Aleją Marszałkowską, Krajewo – gdzie do pokonania było 9 km.

Wzdłuż tras usytuowane były punkty kontrolne, gdzie uczestnicy zbierali pieczątki na kartach uczestnictwa. Na zakończenie imprezy uczestnicy spotkali się jeszcze na wspólnym grillu.  Wielu emocji dostarczyło przewidziane przez organizatorów losowanie nagród dla uczestników Mławskiego Święta Rowerów, pośród których nie zabrakło oczywiście roweru. Jako wyróżnienia nagrody otrzymali najstarszy i najmłodszy uczestnik rajdu.

JK

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500