Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Pożar w kuchni


sliderTo kolejny przypadek, kiedy pozostawiona w garnku na włączonej kuchni gazowej potrawa omal nie stała się przyczyną bardzo poważnego zagrożenia. Pożar powstały z tej przyczyny gasili wczoraj strażacy na ulicy Słowackiego.

Słoneczne ogrody Mława

– O godzinie 17:46 otrzymaliśmy zgłoszenie o dymie wydobywającym się o okna jednego z mieszkań budynku wielorodzinnego na ulicy Słowackiego w Mławie. Do zdarzenia zadysponowane zostały trzy zastępy JRG Mława. Na miejscu strażacy stwierdzili pożar w kuchni jednego z mieszkań wywołany pozostawioną na kuchni gazowej potrawą. Działania straży polegały na podaniu prądu wody, aż do całkowitego ugaszenia pożaru. Pomieszczenia zostały sprawdzone i przewietrzone. Zniszczeniu uległo wyposażenie i umeblowanie pomieszczenia kuchennego, straty oszacowano na 500 zł. Wartość uratowanego mienia to około 10 tys. zł. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala jego przyczynę – podaje rzecznik prasowy PSP Mława bryg. Marek Augustynowicz.

JK

DSC_0001 DSC_0002 DSC_0003 DSC_0005

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500