Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mława. Pożar w kuchni


sliderTo kolejny przypadek, kiedy pozostawiona w garnku na włączonej kuchni gazowej potrawa omal nie stała się przyczyną bardzo poważnego zagrożenia. Pożar powstały z tej przyczyny gasili wczoraj strażacy na ulicy Słowackiego.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

– O godzinie 17:46 otrzymaliśmy zgłoszenie o dymie wydobywającym się o okna jednego z mieszkań budynku wielorodzinnego na ulicy Słowackiego w Mławie. Do zdarzenia zadysponowane zostały trzy zastępy JRG Mława. Na miejscu strażacy stwierdzili pożar w kuchni jednego z mieszkań wywołany pozostawioną na kuchni gazowej potrawą. Działania straży polegały na podaniu prądu wody, aż do całkowitego ugaszenia pożaru. Pomieszczenia zostały sprawdzone i przewietrzone. Zniszczeniu uległo wyposażenie i umeblowanie pomieszczenia kuchennego, straty oszacowano na 500 zł. Wartość uratowanego mienia to około 10 tys. zł. Obecna na miejscu zdarzenia policja ustala jego przyczynę – podaje rzecznik prasowy PSP Mława bryg. Marek Augustynowicz.

JK

DSC_0001 DSC_0002 DSC_0003 DSC_0005

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500