Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niedzielny włamywacz złapany na gorącym uczynku


włam (3)

Fot. ilustracyjneHandemade with love Lucky&Berry

Interweniujący patrol policji zatrzymał na gorącym uczynku włamywacza, który dostał się do budynku mieszkalnego, wyważając okno. Przeszukiwanie pomieszczeń przerwali mu policjanci.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 5 czerwca o godz. 2:00 w nocy na ul. Andersa w Mławie. Jak wynika z ustaleń, włamywacz uszkodził drzwi wejściowe do budynku a następnie wyważył okno, prowadzące do kuchni  i dostał się do środka.  Jego wtargnięcie uruchomiło alarm. Sprawca wyrwał ze ściany i uszkodził urządzenie alarmowe a następnie przeszukiwał kolejne pomieszczenia. Pracownicy ochrony powiadomili policję. Interweniujący patrol zatrzymał sprawcę wewnątrz budynku, nim  włamywacz zdołał cokolwiek wynieść. Zatrzymanym na gorącym uczynku okazał się 24- letni mieszkaniec Ciechanowa. Trwają czynności mławskiej policji.

Zgodnie z art. 279 § 1 Kodeksu karnego, za przestępstwo  kradzieży z  włamaniem, grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10. Usiłowanie, zagrożone jest taką sama sankcją ( art. 14 KK)

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Obserwator
Gość
Obserwator

CieCHAMÓW. I wszystko jasne.