Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niedzielny włamywacz złapany na gorącym uczynku


włam (3)

Fot. ilustracyjne

Interweniujący patrol policji zatrzymał na gorącym uczynku włamywacza, który dostał się do budynku mieszkalnego, wyważając okno. Przeszukiwanie pomieszczeń przerwali mu policjanci.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 5 czerwca o godz. 2:00 w nocy na ul. Andersa w Mławie. Jak wynika z ustaleń, włamywacz uszkodził drzwi wejściowe do budynku a następnie wyważył okno, prowadzące do kuchni  i dostał się do środka.  Jego wtargnięcie uruchomiło alarm. Sprawca wyrwał ze ściany i uszkodził urządzenie alarmowe a następnie przeszukiwał kolejne pomieszczenia. Pracownicy ochrony powiadomili policję. Interweniujący patrol zatrzymał sprawcę wewnątrz budynku, nim  włamywacz zdołał cokolwiek wynieść. Zatrzymanym na gorącym uczynku okazał się 24- letni mieszkaniec Ciechanowa. Trwają czynności mławskiej policji.

Zgodnie z art. 279 § 1 Kodeksu karnego, za przestępstwo  kradzieży z  włamaniem, grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10. Usiłowanie, zagrożone jest taką sama sankcją ( art. 14 KK)

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Obserwator
Gość
Obserwator

CieCHAMÓW. I wszystko jasne.