Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
meblolux

Festyn rekreacyjno-sportowy w Radzanowie


slider radzKolorowo i wesoło Dzień Dziecka obchodzono 1 czerwca w Zespole Szkół w Radzanowie.

Słoneczne ogrody Mława

Gry, zabawy i turnieje pełne były emocji i radości. Najmłodsi w klasach I-III z zapałem brali udział w grach i zabawach ruchowych. Do woli mogli korzystać z atrakcji wesołego miasteczka. Zjeżdżalnia, trampolina, basen z kulkami każde z tych miejsc cieszyło się dużym powodzeniem. Klasy IV – VI  rywalizowały w turnieju „Twoja twarz brzmi znajomo” wykazując się kreatywnością i pomysłowością, oraz zdolnościami artystycznymi.

Gimnazjaliści i licealiści rywalizowali w grach sportowych. Było przeciąganie liny i materaca, slalom z balonem i woreczkiem na głowie, pociąg klasowy, bieg z przeszkodami.

Przy takiej okazji nie mogło również zabraknąć meczu piłki nożnej. W szkolnych derbach lepsi okazali się licealiści wygrywając z reprezentacją gimnazjum 2:0.

W budce fotograficznej uczniowie i nauczyciele robili sobie śmieszna zdjęcia. O stronę materialną imprezy zatroszczyła się Rada Rodziców i lokalni sponsorzy.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500