Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dzień Rodziny w Nosarzewie Borowym


slider2Dnia 1 czerwca na boisku Szkoły Podstawowej im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym  odbyła się uroczystość Dnia Rodziny. Celem imprezy było zintegrowanie rodziców, dzieci i nauczycieli, włączenie rodziców do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu i zabawach oraz upowszechnianie sportowego, zdrowego stylu życia.

KSP Mława nabór

Impreza rozpoczęła się o godz 8.30, kiedy to ciepłe i miłe słowa powitania padły z ust Pani Dyrektor Marzeny Kołeckiej. Na początek swoje talenty recytatorskie i wokalne zaprezentowały dzieci z oddziału przedszkolnego, zerówki i klas I-III  pod czujnym okiem swoich nauczycieli i wychowawców.  Rodzice z dumą i łzami w oczach przysłuchiwali się pięknej recytacji wierszy, która przeplatała się z wesołymi  piosenkami.

Podczas festynu, na którym wszyscy wesoło się bawili, można było wziąć udział w konkurencjach sportowych, zespołowych i indywidualnych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie interesującego. Atrakcje tego dnia zorganizowane dla dzieci i rodziców pokazały zdrowy styl spędzania wolnego czasu oraz dobry sposób na integrację rodziny. Wszelkiego rodzaju konkursy były nagradzane drobnymi upominkami.

W trakcie imprezy wszyscy mogliśmy raczyć się grillowaną kiełbaską,  wspaniałym ciastem i napojami.

Nie zawiedli i rodzice, którzy jak zwykle, gdy zachodzi potrzeba, chętnie służą pomocą, za co serdecznie im dziękujemy.

Taka uroczystość pozostawia po sobie nie tylko miłe wspomnienia, ale przede wszystkim cementuje więzy rodzinne,  zachowując tym samym tradycje, jakie budowane są w społeczności lokalnej.

źródło i foto: SP w Nosarzewie Borowym

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz