Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Poszukiwany przez policję za uprawę i wytwarzanie marihuany zatrzymany


uprawa 246 – letni Krzysztof Ch. mieszkaniec gm. Stupsk usłyszał zarzut uprawy i wytwarzania środków odurzających w znacznych ilościach. Jest to przestępstwo zagrożone karą od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

KSP Mława nabór

Krzysztof Ch. był poszukiwany przez policję od 25 maja br. kiedy to mławscy kryminalni zlikwidowali nielegalną plantację marihuany w miejscowości Wola Kolonia gm. Stupsk. Podczas tej akcji zatrzymany został syn Krzysztofa Ch. – 22-letni Filip Ch, któremu prokurator 26 maja postawił identyczne zarzuty jak postawione obecnie jego ojcu.  

– Przez weekend będą trwały czynności prokuratury z udziałem podejrzanego i dopiero wtedy zapadnie decyzja co do jego dalszego losu – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Poszukiwany przez policję za uprawę i wytwarzanie marihuany zatrzymany"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
emu
Gość

Jaki ojciec, taki syn. Duma.

wpDiscuz