Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Poszukiwany przez policję za uprawę i wytwarzanie marihuany zatrzymany


uprawa 246 – letni Krzysztof Ch. mieszkaniec gm. Stupsk usłyszał zarzut uprawy i wytwarzania środków odurzających w znacznych ilościach. Jest to przestępstwo zagrożone karą od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Słoneczne ogrody Mława

Krzysztof Ch. był poszukiwany przez policję od 25 maja br. kiedy to mławscy kryminalni zlikwidowali nielegalną plantację marihuany w miejscowości Wola Kolonia gm. Stupsk. Podczas tej akcji zatrzymany został syn Krzysztofa Ch. – 22-letni Filip Ch, któremu prokurator 26 maja postawił identyczne zarzuty jak postawione obecnie jego ojcu.  

– Przez weekend będą trwały czynności prokuratury z udziałem podejrzanego i dopiero wtedy zapadnie decyzja co do jego dalszego losu – informuje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
emu

Jaki ojciec, taki syn. Duma.