Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Dębsku


sliderDzień dziecka w Szkole Podstawowej w Dębsku zorganizowali wspólnie Koło Gospodyń Wiejskich „Ale Babki” w Dębsku i Rada Rodziców. Nad całością czuwała Katarzyna Meredyk.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

W tym dniu lekcji nie było a  na dzieci czekało wiele niespodzianek. Chętni mogli m.in. poszaleć na zjeżdżalniach, wziąć udział w licznych konkursach. Dużym zainteresowaniem cieszyło się  malowanie twarzy, z którego dzieci chętnie korzystały.

Zabawie towarzyszyła świetna oprawa muzyczna zespół na żywo. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek.  Zorganizowana impreza dostarczyła  dzieciom wiele radości i  niezapomnianych wrażeń.

RK

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500