Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Dębsku


sliderDzień dziecka w Szkole Podstawowej w Dębsku zorganizowali wspólnie Koło Gospodyń Wiejskich „Ale Babki” w Dębsku i Rada Rodziców. Nad całością czuwała Katarzyna Meredyk.

KSP Mława nabór

W tym dniu lekcji nie było a  na dzieci czekało wiele niespodzianek. Chętni mogli m.in. poszaleć na zjeżdżalniach, wziąć udział w licznych konkursach. Dużym zainteresowaniem cieszyło się  malowanie twarzy, z którego dzieci chętnie korzystały.

Zabawie towarzyszyła świetna oprawa muzyczna zespół na żywo. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek.  Zorganizowana impreza dostarczyła  dzieciom wiele radości i  niezapomnianych wrażeń.

RK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz