Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Spłonął samochód dostawczy załadowany truskawkami


slider zachodniaW nocy z 30 na 31 maja na ulicy Zachodniej w Mławie doszczętnie spłonął zaparkowany na prywatnej posesji w pobliżu domu mieszkalnego samochód dostawczy załadowany truskawkami.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie otrzymaliśmy 31 maja o godzinie 1:18. Na miejscu zdarzenia okazało się, że całkowicie objęty pożarem jest samochód dostawczy Volkswagen LTK stojący w odległości ok. 0,5 m od budynku mieszkalnego. Dwa zastępy JRG Mława podały prądy wody w natarciu na samochód oraz w obronie budynku. W budynku spaleniu uległo okno w piwnicy. Strażacy z użyciem sprzętu hydraulicznego dostali się do budynku, w którym znajdowały się dwie osoby. Działania straży polegały na przewietrzeniu i oddymieniu pomieszczeń, nie było potrzeby ewakuacji mieszkańców. Straty w budynku oszacowano na 500 zł,  oraz w pojeździe na 16 tys. zł. Uratowano mienie o wartości ok. 90 tys. zł.  Wstępna przyczyna pożaru nie została ustalona, postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Mława – informuje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP Mława.

JK

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Spłonął samochód dostawczy załadowany truskawkami"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Kaiser Soze
Gość

Mafia Truskawczana walczy, ale prokuratura zbada i oczywiście wypadek.

wpDiscuz