Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rodzice-dzieciom. Przedstawienie „Baba Jaga u dentysty”


sliderOryginalną niespodziankę swoim pociechom  w klasie Id SP nr 7 sprawili rodzice. Pod kierunkiem wychowawczyni Doroty Dalki przygotowali dla nich przedstawienie „Baba Jaga u dentysty”.


W przygotowanej starannie scenografii, ucharakteryzowani za bajkowe postacie, w sposób zabawny i humorystyczny odegrali scenkę z poczekalni gabinetu dentystycznego. A wszystko po to, żeby zachęcić pierwszaków do troski o zęby. Pierwszoklasiści z zapartym tchem śledzili grę aktorską rodziców. Ciekawiły ich również użyte rekwizyty. Po przedstawieniu nie zabrakło też słodkiego tortu dla najmłodszych.

W przedstawieniu wystąpiły:

Wróżka Zębuszka – Urszula Sumeradzka

Baba Jaga – Krystyna Łachut

Dentystka 1 – Hanna Nadratowska

Dentystka 2 – Katarzyna Samson

Małgosia – Edyta Tadrzak

Jaś – Paweł Kubalski

Śnieżka – Monika Kucka

Krasnoludek – Ewelina Pawłowska

Dzieci: Małgorzata Pawłowska, Małgorzata Gadomska, Joanna Chmielewska, Joanna Bartoszczyk, Anna Jarmużewska.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x