Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Od jutra nowa nawierzchnia w centrum miasta


sliderW centrum Mławy do późnych godzin nocnych trwają roboty drogowe – położony zostanie nowy dywanik asfaltowy na odcinku od ulicy 18-tego Stycznia do stacji PKS. Roboty wykonane zostaną praktycznie w ciągu dwóch dni. Według wykonawcy przewidywane zakończenie prac drogowych zaplanowane jest w dniu dzisiejszym na godzinę mniej więcej 23. Jeszcze w dniu dzisiejszym wystąpią tu pewne utrudnienia dla kierowców. Ruch pojazdów w centrum miasta nie będzie zamknięty, choć będzie sterowany ręcznie. Remont przeprowadzany jest na zlecenie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, który zarządza drogą wojewódzką nr 544 przebiegającą przez Mławę między innymi ulicą Warszawską.

Słoneczne ogrody Mława

JK

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

12
KOMENTARZE

1500
Hodowca bydła

Proponuje wpuścić krowy na ulice Zwirki aby wyręczały władze UM z koszenia tej reprezentacyjnej ulicy Mlawy. Trawa osiągnęła wysokość bambusa.

...

Krowy takiej starej trawy nie zjedzą, są wybredne. Taką trawę to tylko kozy ruszą, bo one i drapaka zjedzą. 🙂

Arturo

Ta robota to jakaś porażka. Położyli paski, ale łat i nawet nie na całej szerokości. Przecież to nie wytrzyma nawet roku. Takie wydawanie pieniędzy jest bez sensu. I w ogóle marszałek Struzik drogami w Mławie zupełnie się nie przejmuje. Zaniedbane, rośnie zielsko w pas, wykoślawione krawężniki, brak oznakowań … ale przed wyborami na pewno przyjedzie opowiadać jak to się troszczy itd a władze miasta i powiatu będą opowiadać jaki jest wielki i dobry

Ktoś

Na drodze tak uczęszczanej to chyba powinna być trochę lepsza nawierzchnia, taka w kolorze szarym, a nie czarna jak smoła, która się szybko niszczy.

schizofrenik ?

18 Stycznia ma być remontowana po 2030 r. W budżecie miasta nie ma pieniędzy, gdyż trzeba było dołożyć ponad pół miliona do remontu drogi w Szydłowie.

Mak

Jak to? Mława dokłada do drogi w Szydłowie? To moze poprosić żeby wójt wyremontował ulicę Wójtostwo?

Ktoś

Droga w Szydłowie to droga powiatowa, zwróć się do starosty, bliżej.
Swoją drogą to też uważam, że to dziwne. UM na nic nie ma pieniędzy, a dokłada staroście do drogi powiatowej na zadupiu, żeby starosta mógł podobną kwotę dołożyć do remontu jakiejś drogi w mieście. – Handel wymienny? udawanie, że jest ścisła współpraca między miastem a powiatem?

rajdowiec F1

Oj, dobre 75 i pół metra.

xy

a okólna to co?jedzie się jak po bruku za czasów okupacji chyba że władze miasta z niej nie kożystają

xyz

A co z Piaskową? Tu asfaltu nigdy nie było więc nawierzchnia pamięta zapewne średniowiecze.

marek

I bardzo dobrze. Te zapadliska przy ratuszu powinny być już dawno usunięte. Teraz kolej na burmistrza. Chyba czas najwyższy zająć się ulicą 18 stycznia? Niedość że nawierzchnia jest dziurawa jak sito, kierowcy używają jej jako darmowego parkingu jak popadnie to jeszcze przychodnia dziecięca nie poprawia jej bezpieczeństwa :/

Mak

Słusznie. Trafne spostrzeżenia. Tylko burmistrz ma swoje plany i nie pouczajmy go.