Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Joker nadal z kompletem, remis na szczycie tabeli


KSP Mława nabór

Broniący tytułu mistrza w rozgrywkach Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika Oldboye stracili pierwsze punkty. Po zaciętym pojedynku zremisowali 2:2 z Zielonym Miastem. Wykorzystali to reprezentanci Jokera, którzy za sprawą czwartego z rzędu zwycięstwa zasiedli na pozycji lidera.

Gracze Sparty próbowali walczyć, ale byli bez szans w starciu z nowym przodownikiem. W ciągu dwudziestu czterech minut stracili pięć goli, co i tak stanowi najniższy wymiar jaki mógł ich spotkać ze strony dużo wyżej notowanej ekipy.

 W meczu na szczycie Oldboye prowadzili już 2:0. Jednak konkurenci z Zielonego Miasta nie poddali się. Już w końcówce premierowej partii Wojciech Gabryelski mógł zdobyć kontaktową bramkę, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce. Nie pomylił się za to Robert Smoliński, a także Przemysław Radziszewski. Obaj pokonali Macieja Wiśniewskiego, pozwalając swojej drużynie cieszyć się z cennego punktu.

 Na czwarte miejsce za sprawą pierwszego zwycięstwa przebili się reprezentanci Mar-Trans Service. Po zaciętym pojedynku okazali się lepsi od zawodników LG. Premierowe sukcesy w sezonie zanotowały także Dziki i Netter.  W szeregach pierwszego z wymienionych zespołów brylował w meczu z Marco Mateusz Sokół. Zdobył dwa gole, zaliczył także asystę przy bramce Jakuba Piotrowskiego. Z kolei  bohaterem Nettera okazał się autor hattricka Maciej Jeziorski.

 Piąta kolejka zostanie rozegrania dziś wieczorem. Oto zestaw par: Marco – Ssang Geum, Lubas – Dziki, Sparta – Netter, Mar-Trans Service – Oldboy, Joker – LG, Zielone Miasto – pauza

 Wyniki

IV kolejka (24 maja): Lubas – Netter 1:5 (R. Wrzyszcz – M. Jeziorski 3, T. Gralewicz, A. Falencki), Mar-Trans Service – LG 2:1 (D. Wydurski, M. Majewski – B. Wojtaś), Marco – Dziki 1:4 (K. Gorzechowski – D. Kaczerski, J. Piotrowski, M. Sokół 2), Joker – Sparta 5:0 (Ł. Pietrzak, Z. Krystkiewicz S. Grablewski, K. Roniewicz 2), Zielone Miasto – Oldboy 2:2 (R. Smoliński, Prz. Radziszewski – A. Karpiński 2), Ssang Geum – pauza

Bez tytułu

 Strzelcy: 11 – Mariusz Walczak (Oldboy), 10 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 5 – Przemysław Radziszewski (Zielone Miasto), Łukasz Pietrzak, Karol Roniewicz (Joker)

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz