Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Dzień dziecka w SP nr 7 tanecznie i sportowo


sliderPomimo że dzieci 1 czerwca przyszły rano do „siódemki” tak jak co dzień, czekały na nie atrakcje zupełnie odmienne niż codzienne lekcje w klasach.

KSP Mława nabór

Starsze dzieci na Sali gimnastycznej obejrzały występ ukraińskiego dziecięcego Teatru Tańca „Kwieciste Gwiazdy”. Tancerze z Ukrainy – rówieśnicy zgromadzonych na sali gimnastycznej uczniów, zaprezentowali kilkanaście układów tanecznych do tradycyjnej muzyki ukraińskiej i rosyjskiej. Młodzi tancerze zaprezentowali też układy baletowe i taniec współczesny. Aplauz słuchaczy wzbudziła zarówno sprawność i gracja tańczących jak i piękne kolorowe stroje dostosowane do charakteru wykonywanego układu tanecznego.

Uczniowie klas młodszych na szkolnym boisku od rana uczestniczyli w zespołowych grach i zabawach ruchowych. Sportowa rywalizacja budziła ogromne emocje i radość wśród najmłodszych uczniów.

Do godzin przedpołudniowych pogoda na szczęście dopisała, co pozwoliło na poczęstowanie dzieci kiełbaskami z grilla.

JK

« 1 z 5 »

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz