Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień dziecka w SP nr 7 tanecznie i sportowo


sliderPomimo że dzieci 1 czerwca przyszły rano do „siódemki” tak jak co dzień, czekały na nie atrakcje zupełnie odmienne niż codzienne lekcje w klasach.


Starsze dzieci na Sali gimnastycznej obejrzały występ ukraińskiego dziecięcego Teatru Tańca „Kwieciste Gwiazdy”. Tancerze z Ukrainy – rówieśnicy zgromadzonych na sali gimnastycznej uczniów, zaprezentowali kilkanaście układów tanecznych do tradycyjnej muzyki ukraińskiej i rosyjskiej. Młodzi tancerze zaprezentowali też układy baletowe i taniec współczesny. Aplauz słuchaczy wzbudziła zarówno sprawność i gracja tańczących jak i piękne kolorowe stroje dostosowane do charakteru wykonywanego układu tanecznego.

Uczniowie klas młodszych na szkolnym boisku od rana uczestniczyli w zespołowych grach i zabawach ruchowych. Sportowa rywalizacja budziła ogromne emocje i radość wśród najmłodszych uczniów.

Do godzin przedpołudniowych pogoda na szczęście dopisała, co pozwoliło na poczęstowanie dzieci kiełbaskami z grilla.

JK

« 1 z 5 »

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x