Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaproszenie do „ 13”


sliderMławska Galeria „ 13” ( ul. Żwirki 26 ) zaprasza na otwarcie 125 wystawy czasowej pt. Malarstwo i rysunek – Oliwia Choroś , która odbędzie się w piątek 3 czerwca br. o godz. 18.00 .


Debiutancki materiał obejmuje 18 prac malarskich i rysunkowych, gdzie autorka tworzy swoje dzieła pod wpływem bliskiego kontaktu z przyrodą obserwując i przenosząc go na płótno lub papier  np. kolorowy świat ptaków i kwiatów .Nie stroni o tworzenia portretów i martwej natury .Choć jest osobą młodą  to już posiada duszę artysty i jej prace przyciągają wzrok odbiorcy i zmuszają do refleksji.

W programie wernisażu znajdzie się m.in. przedstawienie sylwetki i dokonań młodej artystki . Okrasą spotkania będą rozrywkowe utwory w wykonaniu Klaudii Korzeniewskiej  uczennicy Społecznego Gimnazjum  „Wyspianum” oraz  słodki poczęstunek.

Poleca i serdecznie zaprasza opiekun Galerii „ 13”  Janusz Dębski .

received_1734798350122604-1 received_1734802573455515-1 received_1734798396789266-1-1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x