Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wieczfnia Kościelna. VW Passat kontra autobus


DSC_0050W miniony czwartek 25 maja o godzinie 17.52 w Wieczfni Kościelnej doszło do kolizji samochodu osobowego marki Volkswagen Passat z autobusem. Osób poszkodowanych nie było .

Działania zastępów z JRG PSP Mława i OSP Wieczfnia Kościelna polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowo śledczych przez policję uprzątnięciu jezdni. Przyczyny i okoliczności zdarzenia bada Policja. Zniszczeniu uległ przód samochodu osobowego. Straty oszacowano na 2 tys. zł – informuje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x