Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Wypadek w Stupsku – aktualizacja. Kierujący oplem nie żyje


sliderWczoraj (30 maja) około godziny 21 na drodze wojewódzkiej nr 615 Mława – Ciechanów pomiędzy Stupskiem a Konopkami kierowca samochodu osobowego Opel Astra wypadł z drogi i dachował. Był reanimowany i w stanie ciężkim trafił do szpitala. Droga czasowo była nie przejezdna.


– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 21:05. Działania ratownicze prowadziły 3 zastępy JRG Mława i dwa zastępy OSP – Stupsk i Wyszyny Kościelne. Jednostki OSP, które pierwsze dotarły na miejsce zdarzenia z użyciem sprzętu hydraulicznego wydobyły osobę  zakleszczoną w pojeździe. Do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego strażacy prowadzili masaż serca.  Pozostałe zastępy zabezpieczały miejsce zdarzenia oraz kierowały ruchem pojazdów. Obecna na miejscu policja ustala przebieg zdarzenia – informuje oficer dyżurny PSP w Mławie.

Aktualizacja:

Mławska policja ustala przyczyny wypadku drogowego, w którym ciężko ranny został 50- letni mieszkaniec  pow. mławskiego. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 30 maja o godz. 20:50 w Stupsku. Jak wynika ze wstępnych  ustaleń, kierujący samochodem marki Opel Astra, 50- letni mieszkaniec pow. mławskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas, wypadł z drogi i uderzył  w dwa drzewa. Pojazd wywrócił się. Kierujący, po reanimacji został przewieziony do szpitala  w Mławie. W wyniku obrażeń mężczyzna zmarł. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie – informuje Anna Pawłowska rzecznik prasowy KPP Mława.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Obiektywny
Gość
Obiektywny

Zbyt wolno jechał.

mmm
Gość
mmm

tak bo ty wiesz najlepiej. nie chcialbys żeby to był ktos z Twojej rodziny!

ggggg
Gość
ggggg

Nikt by nie chciał,ale szczęście że w tym stanie nie zabił kogoś… !

Obiektywny
Gość
Obiektywny

No jakby szybciej jechał to przecież logiczne jest że drzewa nie były by żadną przeszkodą. Ściał by je i pojechał sobie dalej niczym odrzutowcem.