Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy usuwali owady


DSC_0020W minionym tygodniu mławscy strażacy aż czternaście razy jeździli usuwać pszczoły, osy i trzmiele z drzew, krzewów, budynków jednorodzinnych i gospodarczych. Strażacy ubrani w kombinezony ochronne zbierają owady do worków, a następnie wypuszczają je w okolicach kompleksów leśnych. 

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


– Straż podejmowała działania w Mławie, Turzy Małej, Mdzewie, Nosarzewie Borowym, Chądzynach Kuskach, Kosinach Starych, Woli Szydłowskiej, Drogiszce, Strzegowie, Szumsku Sadowie,  Wieczfni Kościelnej i Łomi. W usuwaniu owadów udział brały jednostki z JRG PSP Mława oraz OSP Turza Mała. Strzegowo, Kowalewo, Stupsk, Niedzbórz, Dzierzgowo, Szydłowo i Wieczfnia Kościelna – podaje bryg. Marek Augustynowicz rzecznik prasowy PSP w Mławie.

oprac. JK

źródło: bryg. Marek Augustynowicz

rzeczni prasowy PSP Mława

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x