Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szydłówek. Strażacy usunęli plamę oleju


sliderDzisiaj (30. 05. 2016) około godz. 9:15 do PSP Mławie wpłynęło zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej w miejscowości Szydłówek znajduje się plama oleju napędowego. 

Plama zajmowała powierzchnię około 30 m2 i była częściowo rozjeżdżona przez pojazdy. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zneutralizowaniu oleju sorbentem.

Na miejsce przybyli przedstawiciele zarządcy drogi, którzy zostali poinformowaniu o zdarzeniu.  W zdarzeniu uczestniczyły dwa zastępy JRG Mława. Akcja trwała 1:40.

Źródło: PSP Mława  mł. bryg. Marek Augustynowicz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Obiektywny
Gość
Obiektywny

brawo wy.