Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Szydłówek. Strażacy usunęli plamę oleju


sliderDzisiaj (30. 05. 2016) około godz. 9:15 do PSP Mławie wpłynęło zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej w miejscowości Szydłówek znajduje się plama oleju napędowego. 

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Plama zajmowała powierzchnię około 30 m2 i była częściowo rozjeżdżona przez pojazdy. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zneutralizowaniu oleju sorbentem.

Na miejsce przybyli przedstawiciele zarządcy drogi, którzy zostali poinformowaniu o zdarzeniu.  W zdarzeniu uczestniczyły dwa zastępy JRG Mława. Akcja trwała 1:40.

Źródło: PSP Mława  mł. bryg. Marek Augustynowicz

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Obiektywny

brawo wy.