Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Narkotyki w Woli Kolonii


prokuratura-3Mławscy policjanci  zabezpieczyli prawie 1,4 kg marihuany. Jedna osoba została tymczasowo aresztowana a druga jest poszukiwana. To kolejny sukces mławskich policjantów i prokuratury w walce z narkobiznesem w naszym powiecie. Zaledwie miesiąc temu zdecydowane działania tych służb przyniosły efekt w postaci konfiskaty 1,5 kg narkotyków, głównie amfetaminy.


– 25 maja funkcjonariusze KPP Mława podczas przeszukania  jednej z posesji w miejscowości Wola Kolonia gm. Stupsk ujawnili znaczące ilości środków odurzających oraz „linię produkcyjną”. Mławscy policjanci zabezpieczyli w ten sposób 1,37 kg marihuany. W tej sprawie zatrzymany został Filip Ch. 22 letni mieszkaniec  powiatu mławskiego. Temu mężczyźnie 26 maja prokurator rejonowy postawił zarzut uprawiania i wytwarzania konopi innych niż włókniste oraz wytwarzania środków odurzających w znacznej ilości, nie mniejszej niż 1,37 kg. Są to zarzuty z art. 63 ust. 3 w zbiegu art. 53 ust.2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii w związku z art. 12 KK i w związku z art. 11 par. 2 KK. Podejrzanemu grozi kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. W tej samej sprawie poszukiwana jest też kolejna osoba. 26 maja mławski sąd  na wniosek prokuratora rejonowego wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu Filipa Ch. na okres dwóch miesięcy.  To efekt  skutecznych operacyjnych działań funkcjonariuszy KPP Mława – podaje Marcin Bagiński Prokurator Rejonowy w Mławie.

uprawa3 uprawa 4 uprawa 2 uprawa 1

JK

Zdjęcia: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x