Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Grażyna Zakrzewska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Dzień dziecka z MDK


sliderZbliżający się Dzień Dziecka najmłodsi mieszkańcy Mławy wraz ze swoimi rodzicami mogli już wczoraj świętować w mławskim parku, gdzie Miejski Dom Kultury przygotował dla nich wiele atrakcji. Były konkursy, gry, malowanie twarzy, dmuchany zamek  i wspólna zabawa.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Dzieci bawiły się przy scenie z wróżką w programie  „Witajcie w naszej bajce”. Zwolennicy zabaw zręcznościowych uczestniczyli w „Zabawach Wikingów”. Dla publiczności na scenie wystąpiła laureatka konkursu „My też mamy talent” Olga Sobolewska. Nagrody otrzymały laureatki rozstrzygniętego kilka dni temu konkursu na maskotkę Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Jako najlepsze prace jury uznało maskotki dwóch uczennic z Gimnazjum nr 1 w Mławie – Mai Brzezińskiej kl. III b oraz Aleksandry Grzybickiej kl. I a.

W mławskim parku pojawili się uczestnicy rowerowego rajdu dla transplantologii organizowanego przez Fundację im. Bartka Kruczkowskiego ORGANIŚCI. Przejechali oni trasę Czeremcha, Białystok, Augustów, Ełk, Nidzica, Mława, w sumie około 500 km. Zachęcali mławian do wyrażania zgody na bycie dawcą narządów.

JK

« 1 z 4 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500