Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sukces mławskich tenisistów w Ciechanowie


DSCF7878W niedawno zakończonych zimowych cyklach turniejów tenisowych” Trzy- cztery- gramy !” organizowanych przez klub Perun Ciechanów mławscy tenisiści zajęli czołowe lokaty.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


 W rozgrywkach deblowych nasze dwie pary (na 11 par) zajęły dwa pierwsze miejsca. Nasze drużyny okazały się lepsze niż ich rywale z Ciechanowa, Przasnysza, Pułtuska i Legionowa.

1 Wojciech Chocholski, Janusz Dębski          150 pkt.  Mława

2 Marek Jóźwiak, Andrzej Merchel               140 pkt.  Mława

3 Marek Tarnowski , Grzegorz Dąbrowski  120 pkt. Ciechanów

4 Krzysztof Mendalka , Marcin Ujazdowski  80 pkt. Przasnysz

W rozgrywkach singlowych (na 35 osób) nasi zawodnicy zajęli  drugie i trzecie  miejsce ,  ustępując tylko graczowi z Przasnysza . W turniejach tych brali udział także : Andrzej Merchel (19 pozycja), Janusz Dębski ( 27 ), Krzysztof Kraszewski ( 31).

Klasyfikacja indywidualna:

            1 Krzysztof Mendalka         140 . pkt. Przasnysz

            2 Marek Jóźwiak                  140 pkt. Mława

            3 Wojciech Chocholski        120 pkt. Mława

            4  Grzegorz Smoliński           90 pkt. Przasnysz

Wszyscy zawodnicy otrzymali drobne upominki a zwycięskie single i deble uhonorowano pucharami i rzeczowymi nagrodami tenisowymi  ufundowanymi przez  organizatorów Perun Ciechanów .

   Źródło: Towarzystwo Sportowe Relaks

DSCF7878 DSCF7882 DSCF7884

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x