Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wystawa mławskich fotografików w Szreńsku


sliderGminny Ośrodek Kultury w Szreńsku  oraz Janusz Dębski serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy pt. „Przegląd Twórczości Mławskiego Klubu Fotograficznego”, który odbędzie się w poniedziałek 30 maja o godz. 1800 w sali kinowej.

KSP Mława nabór

Tym razem swoje zdjęcia będą prezentować fotograficy pochodzący z Mławy i powiatu. Na 15 planszach pokażą ponad 100 fotogramów m.in. związanych z pięknem przyrody, krajobrazu, architektury Ziemi Zawkrzeńskiej. Wyjątkiem będą zdjęcia Doroty Pogońskiej z Ciechanowa, która od niedawna jest członkiem MKF-u i debiutuje kolorowymi portretami.

Swoje zdjęcia na wystawę użyczyli Marek Arent, Robert Bartosewicz, Ewa Czaplicka – Kubka, Janusz Dębski, Danuta Gastołek, Milena Kordalska, Cezary Lewandowski, Anna Mówińska, Krzysztof Napierski, Monika Olszewska, Kinga Olszewska, Marcin Pontus, Dorota Pogońska, Mateusz Serafin i Dariusz Tadrzyński.

W programie wernisażu znajdzie się m.in. kilka słów o dotychczasowych osiągnięciach klubu, przedstawienie sylwetek i dokonań autorów zdjęć, mini koncert akordeonisty Mateusza Hryciuka ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej  I i II stopnia w Mławie oraz słodki poczęstunek.

Wystawę można oglądać do 11 czerwca 2016r w godzinach otwarcia GOK-u.

źródło: Janusz Dębski

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz