Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Włóż kwiaty w spodnie – to dobry pomysł na ogród


sliderŻeby upiększyć nasze otoczenie nieraz nie potrzeba naprawdę dużych nakładów finansowych. Najważniejszy jest dobry pomysł. Najlepiej z użyciem prostych i łatwo dostępnych elementów dekoracyjnych.  Mini ogród zaaranżowany przy jednym z mławskich budynków zwraca uwagę przechodniów. Na pewno wiecie gdzie to jest! Może jeszcze ktoś ma jakiś ciekawy pomysł aranżacji przestrzeni?


JK

ogród pomysłowy

DSC_0017

ogród pomysłowy (3)

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Gomez
Gość
Gomez

Oczywiście że wiem. Spodobało mi się to bardzo i zapadło w pamięć jak tylko to zobaczyłam.
Takie spodenki są w ogródku przed domem na ul Reymonta.
Super pomysł!!!

majowa
Gość
majowa

Super. Ciekawa aranżacja, szczególnie postać siedząca wygląda intrygująco 🙂 Uwielbiam zadbane ogórki i z pomysłem. Niestety mam tylko zieleń na balkonie, ale też zaczyna rozkwitać.