Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mrówka Mława oferta gazetka promocje
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie
Marek Kiełbiński PiS wybory 2019

Włóż kwiaty w spodnie – to dobry pomysł na ogród


sliderŻeby upiększyć nasze otoczenie nieraz nie potrzeba naprawdę dużych nakładów finansowych. Najważniejszy jest dobry pomysł. Najlepiej z użyciem prostych i łatwo dostępnych elementów dekoracyjnych.  Mini ogród zaaranżowany przy jednym z mławskich budynków zwraca uwagę przechodniów. Na pewno wiecie gdzie to jest! Może jeszcze ktoś ma jakiś ciekawy pomysł aranżacji przestrzeni?

Jolanta Karpińska pozycja 19 PiS Powiat Mławski zasługuje na posła wybory 2019


JK

ogród pomysłowy

DSC_0017

ogród pomysłowy (3)

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Gomez
Gość
Gomez

Oczywiście że wiem. Spodobało mi się to bardzo i zapadło w pamięć jak tylko to zobaczyłam.
Takie spodenki są w ogródku przed domem na ul Reymonta.
Super pomysł!!!

majowa
Gość
majowa

Super. Ciekawa aranżacja, szczególnie postać siedząca wygląda intrygująco 🙂 Uwielbiam zadbane ogórki i z pomysłem. Niestety mam tylko zieleń na balkonie, ale też zaczyna rozkwitać.