Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Witaj gimnazjalisto! Dzień otwarty w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie


slider24 maja 2016 r. w  Zespole Szkół Nr 1 nie był dniem zwyczajnym. Grill i namioty ustawione na  szkolnym placu pomiędzy drzewami, melodie grane przez szkolny zespół muzyczny, otwarte pracownie szkolne, uśmiechnięci uczniowie i nauczyciele. Dopisała piękna pogoda. Tak wyglądał dzień otwarty w mławskiej „budowlance”.


W ciągu całego dnia do szkoły przybywały grupy gimnazjalistów przede wszystkim z mławskich szkół, lub pojedyncze osoby zainteresowane technicznymi kierunkami kształcenia. Już przy wejściu witali ich gospodarze oprowadzając po szkole, odpowiadając na pytania i zapraszając na poczęstunek. W poszczególnych pracowniach młodzież i profesorowie przygotowali  w formach multimedialnych prezentację swoich kierunków., ale nie tylko. Na przykład przyszli adepci budownictwa mieli możliwość „murowania” za pomocą klocków używając elementów zgodnie z załączonym projektem. Można było zajrzeć do pracowni warsztatów szkolnych. Wszystko to po to, aby zachęcić  gimnazjalistów do podjęcia nauki właśnie w tej placówce. Szkoła zaprezentowała swoje atuty nie tylko edukacyjne. O stronę rozrywkową dnia otwartego zadbał zespół muzyczny i szkolny kabaret.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x